Komunikat prasowyRSS

Warszawski Ursus z nową pizzerią Domino’s Pizza. Sieć kontynuuje zapowiedzianą ekspansję w stolicy

19.04.2013 | Nowe lokale | Informacje o firmie / korporacyjne

15 lokal Domino’s Pizza rozpoczął swoją działalność w ostatnim tygodniu marca. Mieszkańcy warszawskiego Ursusa mogą już cieszyć się dostawą pizzy pod drzwi własnego domu oraz odwiedzić nową placówkę sieci przy ulicy Felicjana Sławoja Składkowskiego 4.

Nowy lokal jest dostępny zarówno od strony ulicy, jak i dla klientów Centrum Skorosze, na terenie którego się znajduje.  „Lokalizacja nowej pizzerii naszej sieci nie jest przypadkowa. Lokal przy ulicy Składkowskiego jest położony w dynamicznie rozwijającej się południowo-zachodniej części Warszawy, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych w Ursusie i Włochach. Zależało nam, by jak najszybciej dotrzeć ze swoją ofertą także do mieszkańców dzielnic znajdujących się trochę dalej od centrum stolicy. Teraz także oni będą mogli się cieszyć pizzą przygotowaną ze składników najwyższej jakości. Parafrazując nasze hasło reklamowe: Świat się kręci wokół pizzy, wraz z otwarciem kolejnego lokalu mogę powiedzieć, że to Warszawa zaczyna się kręcić wokół naszej pizzy.” - powiedział Maciej Jania, Dyrektor Zarządzający DP Polska S.A.

Klientów Centrum Skorosze oraz przechodniów do wizyty w nowej pizzerii zachęci z pewnością atrakcyjny i nowoczesny wystrój. Drewniane stoły i krzesła, ceglane ściany oraz nieodłączny element każdego lokalu – wielkie okno „pizza theatre” do obserwowania etapów powstawania dania urzekną nawet najbardziej wymagających smakoszy włoskiego przysmaku.

Lokal znajdujący się przy ulicy Felicjana Sławoja Składkowskiego 4 w Ursusie to już 15 placówka sieci – aktualnie Domino’s Pizza posiada 14 punktów w stolicy i 1 w Pruszkowie. 

Załączniki komunikatu